zmywacz neutralny ubranie robocze

Każdy majsterkowicz wie, że utrzymanie odzieży roboczej w nienagannym stanie graniczy z cudem. Co gorsza, zabrudzenia powstałe podczas majsterkowania to często plamy od smarów, klejów, olejów i innych substancji chemicznych. Niestety ich usunięcie nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli chodzi o stare, zaschnięte już plamy.

Jak prać odzież roboczą?

Niektórzy korzystają z profesjonalnych pralni, gdzie zajmują się czyszczeniem odzieży roboczej z trudnych zabrudzeń. Jednak większość z nas nie ma na to czasu albo możliwości i woli wyczyścić odzież roboczą samodzielnie. Wrzucenie takich ubrań prosto do pralki z resztą prania codziennego nie będzie dobrym rozwiązaniem. Samo zwykłe pranie nie usunie tego typu zabrudzeń. Co gorsza, możesz w ten sposób doprowadzić do zabrudzenia również innych ciuchów. Lepiej więc zaprać się do tego w bardziej profesjonalny sposób.

 

Jak wyczyścić odzież roboczą z trudnych zabrudzeń?

Zabrudzenia znajdujące się na odzieży roboczej to często smary, kleje czy oleje. Są to substancje, których nie usuniesz zwykłym proszkiem do prania czy nawet domowym odplamiaczem. Na tego typu plamy najlepiej zastosować zmywacz neutralny TECMAXX, który poradzi sobie z tłustymi i trudnymi zabrudzeniami.

 

Do wyczyszczenia odzieży roboczej będziesz potrzebować:

Jak wyczyścić ubranie robocze zmywaczem neutralnym TECMAXX?

  • Krok 1: nanieś zmywacz

Wymieszaj produkt potrząsając pojemnikiem, a następnie pokryj preparatem plamy.

  • Krok 2: usuń zabrudzenia

Po odczekaniu kilku chwil spróbuj usunąć zabrudzenia gąbką lub bezbarwną szmatką. Zmywacz powinien poradzić sobie bez problemu z tłustymi plamami po olejach, smarach, a nawet trawie.

  • Krok 3: namocz ubranie

Zmywacz neutralny nie zawiera rozpuszczalników ropopochodnych, a jego biodegradowalna formuła jest bezpieczna dla tkanin. Po usunięciu wszystkich trudnych plam możesz dodatkowo namoczyć odzież w ciepłej wodzie z dodatkiem proszku do prania. Pozostaw ubranie na kilka godzin.

  • Krok 4: wypierz odzież

Po namoczeniu wypierz odzież w pralce i gotowe!

Zmywacz neutralny TECMAXX to dobry sposób na szybkie usunięcie trudnych zabrudzeń nie tylko z odzieży roboczej. Sprawdzi się także w czyszczeniu aluminium, stali, szkła czy plastiku. Jednym słowem jest to preparat o szerokim spektrum zastosowań, który doskonale odtłuszcza i usuwa trudne zabrudzenia.